Yüzüncü Yil Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yyu)

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Yüzüncü Yil Üniversitesi

Yüzüncü Yil Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yyu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Yüzüncü Yil Üniversitesi (yyu)

Not ortalaması hesaplama

Yüzüncü Yil Üniversitesi hakkında bilgi

Yüzüncü Yil Üniversitesi; 1982 yılında Van ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 18911 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.yyu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Yüzüncü Yil Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Yüzüncü Yil Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Yüzüncü Yil Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Yüzüncü Yil Üniversitesi (yyu) için de bu formul kullanılmıştır.

Yüzüncü Yil Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Yüzüncü Yil Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar