Yildiz Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yildiz)

YILDIZ TEKNIK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Yildiz Teknik Üniversitesi

Yildiz Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yildiz)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Yildiz Teknik Üniversitesi (yildiz)

Not ortalaması hesaplama

Yildiz Teknik Üniversitesi hakkında bilgi

Yildiz Teknik Üniversitesi; 1911/1982 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 23812 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.yildiz.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Yildiz Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Yildiz Teknik Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Yildiz Teknik Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Yildiz Teknik Üniversitesi (yildiz) için de bu formul kullanılmıştır.

Yildiz Teknik Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Yildiz Teknik Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar