Yildirim Beyazit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ybu)

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Yildirim Beyazit Üniversitesi

Yildirim Beyazit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ybu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Yildirim Beyazit Üniversitesi (ybu)

Not ortalaması hesaplama

Yildirim Beyazit Üniversitesi hakkında bilgi

Yildirim Beyazit Üniversitesi; 2010 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 796 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ybu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Yildirim Beyazit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Yildirim Beyazit Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Yildirim Beyazit Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Yildirim Beyazit Üniversitesi (ybu) için de bu formul kullanılmıştır.

Yildirim Beyazit Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Yildirim Beyazit Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar