Yeni Yüzyil Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yeniyuzyil)

YENI YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Yeni Yüzyil Üniversitesi

Yeni Yüzyil Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yeniyuzyil)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Yeni Yüzyil Üniversitesi (yeniyuzyil)

Not ortalaması hesaplama

Yeni Yüzyil Üniversitesi hakkında bilgi

Yeni Yüzyil Üniversitesi; 2009 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 1803 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.yeniyuzyil.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Yeni Yüzyil Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Yeni Yüzyil Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Yeni Yüzyil Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Yeni Yüzyil Üniversitesi (yeniyuzyil) için de bu formul kullanılmıştır.

Yeni Yüzyil Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Yeni Yüzyil Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar