Yeditepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yeditepe)

YEDITEPE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Yeditepe Üniversitesi

Yeditepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (yeditepe)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Yeditepe Üniversitesi (yeditepe)

Not ortalaması hesaplama

Yeditepe Üniversitesi hakkında bilgi

Yeditepe Üniversitesi; 1996 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 15531 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.yeditepe.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Yeditepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Yeditepe Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Yeditepe Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Yeditepe Üniversitesi (yeditepe) için de bu formul kullanılmıştır.

Yeditepe Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Yeditepe Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar