Üsküdar Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (uskudar)

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (uskudar)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Üsküdar Üniversitesi (uskudar)

Not ortalaması hesaplama

Üsküdar Üniversitesi hakkında bilgi

Üsküdar Üniversitesi; 2011 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.uskudar.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Üsküdar Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Üsküdar Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Üsküdar Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Üsküdar Üniversitesi (uskudar) için de bu formul kullanılmıştır.

Üsküdar Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Üsküdar Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar