Usak Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (usak)

USAK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Usak Üniversitesi hakkında bilgi

Usak Üniversitesi; 2006 yılında Usak ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 10477 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.usak.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Usak Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Usak Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Usak Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Usak Üniversitesi (usak) için de bu formul kullanılmıştır.

Usak Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Usak Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar