Uluslararasi Antalya Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (antalya)

ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Uluslararasi Antalya Üniversitesi

Uluslararasi Antalya Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (antalya)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Uluslararasi Antalya Üniversitesi (antalya)

Not ortalaması hesaplama

Uluslararasi Antalya Üniversitesi hakkında bilgi

Uluslararasi Antalya Üniversitesi; 2012 yılında Antalya ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.antalya.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Uluslararasi Antalya Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Uluslararasi Antalya Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Uluslararasi Antalya Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Uluslararasi Antalya Üniversitesi (antalya) için de bu formul kullanılmıştır.

Uluslararasi Antalya Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Uluslararasi Antalya Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar