Uludag Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (uludag)

ULUDAG ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Uludag Üniversitesi hakkında bilgi

Uludag Üniversitesi; 1975 yılında Bursa ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 46430 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.uludag.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Uludag Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Uludag Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Uludag Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Uludag Üniversitesi (uludag) için de bu formul kullanılmıştır.

Uludag Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Uludag Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar