Türk Alman Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (tau)

TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Türk Alman Üniversitesi

Türk Alman Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (tau)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Türk Alman Üniversitesi (tau)

Not ortalaması hesaplama

Türk Alman Üniversitesi hakkında bilgi

Türk Alman Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.tau.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Türk Alman Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Türk Alman Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Türk Alman Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Türk Alman Üniversitesi (tau) için de bu formul kullanılmıştır.

Türk Alman Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Türk Alman Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar