Turgut Özal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (turgutozal)

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Turgut Özal Üniversitesi

Turgut Özal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (turgutozal)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Turgut Özal Üniversitesi (turgutozal)

Not ortalaması hesaplama

Turgut Özal Üniversitesi hakkında bilgi

Turgut Özal Üniversitesi; 2009 yılında Ankara ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 830 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.turgutozal.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Turgut Özal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Turgut Özal Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Turgut Özal Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Turgut Özal Üniversitesi (turgutozal) için de bu formul kullanılmıştır.

Turgut Özal Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Turgut Özal Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar