Tunceli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (tunceli)

TUNCELI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Tunceli Üniversitesi

Tunceli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (tunceli)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Tunceli Üniversitesi (tunceli)

Not ortalaması hesaplama

Tunceli Üniversitesi hakkında bilgi

Tunceli Üniversitesi; 2007 yılında Tunceli ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 3570 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.tunceli.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Tunceli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Tunceli Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Tunceli Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Tunceli Üniversitesi (tunceli) için de bu formul kullanılmıştır.

Tunceli Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Tunceli Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar