Toros Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (toros)

TOROS ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Toros Üniversitesi hakkında bilgi

Toros Üniversitesi; 2009 yılında Mersin ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 224 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.toros.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Toros Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Toros Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Toros Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Toros Üniversitesi (toros) için de bu formul kullanılmıştır.

Toros Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Toros Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar