TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (etu)

TOBB EKONOMI VE TEKNOLOJI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (etu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (etu)

Not ortalaması hesaplama

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi hakkında bilgi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi; 2003 yılında Ankara ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 3800 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.etu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (etu) için de bu formul kullanılmıştır.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar