Süleyman Sah Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ssu)

SÜLEYMAN SAH ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Süleyman Sah Üniversitesi

Süleyman Sah Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ssu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Süleyman Sah Üniversitesi (ssu)

Not ortalaması hesaplama

Süleyman Sah Üniversitesi hakkında bilgi

Süleyman Sah Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 294 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ssu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Süleyman Sah Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Süleyman Sah Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Süleyman Sah Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Süleyman Sah Üniversitesi (ssu) için de bu formul kullanılmıştır.

Süleyman Sah Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Süleyman Sah Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar