Süleyman Demirel Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sdu)

SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sdu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Süleyman Demirel Üniversitesi (sdu)

Not ortalaması hesaplama

Süleyman Demirel Üniversitesi hakkında bilgi

Süleyman Demirel Üniversitesi; 1992 yılında Isparta ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 71652 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.sdu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Süleyman Demirel Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Süleyman Demirel Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Süleyman Demirel Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Süleyman Demirel Üniversitesi (sdu) için de bu formul kullanılmıştır.

Süleyman Demirel Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Süleyman Demirel Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar