Sinop Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sinop)

SINOP ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Sinop Üniversitesi hakkında bilgi

Sinop Üniversitesi; 2007 yılında Sinop ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 4160 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.sinop.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Sinop Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Sinop Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Sinop Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Sinop Üniversitesi (sinop) için de bu formul kullanılmıştır.

Sinop Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Sinop Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar