Sifa Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sifa)

SIFA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Sifa Üniversitesi

Sifa Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sifa)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Sifa Üniversitesi (sifa)

Not ortalaması hesaplama

Sifa Üniversitesi hakkında bilgi

Sifa Üniversitesi; 2011 yılında Izmir ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında 246 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.sifa.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Sifa Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Sifa Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Sifa Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Sifa Üniversitesi (sifa) için de bu formul kullanılmıştır.

Sifa Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Sifa Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar