Selçuk Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (selcuk)

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Selçuk Üniversitesi

Selçuk Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (selcuk)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Selçuk Üniversitesi (selcuk)

Not ortalaması hesaplama

Selçuk Üniversitesi hakkında bilgi

Selçuk Üniversitesi; 1975 yılında Konya ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 73640 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.selcuk.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Selçuk Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Selçuk Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Selçuk Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Selçuk Üniversitesi (selcuk) için de bu formul kullanılmıştır.

Selçuk Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Selçuk Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar