Sabanci Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sabanciuniv)

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Sabanci Üniversitesi

Sabanci Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (sabanciuniv)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Sabanci Üniversitesi (sabanciuniv)

Not ortalaması hesaplama

Sabanci Üniversitesi hakkında bilgi

Sabanci Üniversitesi; 1994 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2785 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.sabanciuniv.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Sabanci Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Sabanci Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Sabanci Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Sabanci Üniversitesi (sabanciuniv) için de bu formul kullanılmıştır.

Sabanci Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Sabanci Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar