Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (rize)

RECEP TAYYIP ERDOGAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (rize)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi (rize)

Not ortalaması hesaplama

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi hakkında bilgi

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi; 2006 yılında Rize ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 11459 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.rize.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi (rize) için de bu formul kullanılmıştır.

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Recep Tayyip Erdogan Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar