Polis Akademisi Not Hesaplama Sistemi (pa)

POLIS AKADEMISI

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Polis Akademisi hakkında bilgi

Polis Akademisi; 1937 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 17756 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.pa.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Polis Akademisi Not Hesaplama Sistemi

Polis Akademisi not sistemi hakkında bilgi

Polis Akademisi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Polis Akademisi (pa) için de bu formul kullanılmıştır.

Polis Akademisi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Polis Akademisine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar