Piri Reis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (pirireis)

PIRI REIS ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Piri Reis Üniversitesi

Piri Reis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (pirireis)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Piri Reis Üniversitesi (pirireis)

Not ortalaması hesaplama

Piri Reis Üniversitesi hakkında bilgi

Piri Reis Üniversitesi; 2008 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 551 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.pirireis.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Piri Reis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Piri Reis Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Piri Reis Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Piri Reis Üniversitesi (pirireis) için de bu formul kullanılmıştır.

Piri Reis Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Piri Reis Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar