Pamukkale Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (pamukkale)

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Pamukkale Üniversitesi

Pamukkale Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (pamukkale)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Pamukkale Üniversitesi (pamukkale)

Not ortalaması hesaplama

Pamukkale Üniversitesi hakkında bilgi

Pamukkale Üniversitesi; 1992 yılında Denizli ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 44600 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.pamukkale.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Pamukkale Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Pamukkale Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Pamukkale Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Pamukkale Üniversitesi (pamukkale) için de bu formul kullanılmıştır.

Pamukkale Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Pamukkale Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar