Özyegin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ozyegin)

ÖZYEGIN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Özyegin Üniversitesi

Özyegin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ozyegin)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Özyegin Üniversitesi (ozyegin)

Not ortalaması hesaplama

Özyegin Üniversitesi hakkında bilgi

Özyegin Üniversitesi; 2007 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 1551 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ozyegin.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Özyegin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Özyegin Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Özyegin Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Özyegin Üniversitesi (ozyegin) için de bu formul kullanılmıştır.

Özyegin Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Özyegin Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar