Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (osmaniye)

OSMANIYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (osmaniye)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (osmaniye)

Not ortalaması hesaplama

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi hakkında bilgi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi; 2007 yılında Osmaniye ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 5436 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.osmaniye.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (osmaniye) için de bu formul kullanılmıştır.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Osmaniye Korkut Ata Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar