Orta Dogu Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (odtu)

ORTA DOGU TEKNIK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Orta Dogu Teknik Üniversitesi

Orta Dogu Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (odtu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Orta Dogu Teknik Üniversitesi (odtu)

Not ortalaması hesaplama

Orta Dogu Teknik Üniversitesi hakkında bilgi

Orta Dogu Teknik Üniversitesi; 1956 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 18235 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.odtu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Orta Dogu Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Orta Dogu Teknik Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Orta Dogu Teknik Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Orta Dogu Teknik Üniversitesi (odtu) için de bu formul kullanılmıştır.

Orta Dogu Teknik Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Orta Dogu Teknik Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar