Ondokuz Mayis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (omu)

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Ondokuz Mayis Üniversitesi

Ondokuz Mayis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (omu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Ondokuz Mayis Üniversitesi (omu)

Not ortalaması hesaplama

Ondokuz Mayis Üniversitesi hakkında bilgi

Ondokuz Mayis Üniversitesi; 1975 yılında Samsun ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 32157 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.omu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Ondokuz Mayis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Ondokuz Mayis Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Ondokuz Mayis Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Ondokuz Mayis Üniversitesi (omu) için de bu formul kullanılmıştır.

Ondokuz Mayis Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Ondokuz Mayis Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar