Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (nny)

NUH NACI YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (nny)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (nny)

Not ortalaması hesaplama

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi hakkında bilgi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi; 2009 yılında Kayseri ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2000 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.nny.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (nny) için de bu formul kullanılmıştır.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Nuh Naci Yazgan Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar