Necmettin Erbakan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (konya)

NECMETTIN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (konya)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Necmettin Erbakan Üniversitesi (konya)

Not ortalaması hesaplama

Necmettin Erbakan Üniversitesi hakkında bilgi

Necmettin Erbakan Üniversitesi; 2010 yılında Konya ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 18000 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.konya.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Necmettin Erbakan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Necmettin Erbakan Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Necmettin Erbakan Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi (konya) için de bu formul kullanılmıştır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Necmettin Erbakan Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar