Namik Kemal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (nku)

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Namik Kemal Üniversitesi

Namik Kemal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (nku)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Namik Kemal Üniversitesi (nku)

Not ortalaması hesaplama

Namik Kemal Üniversitesi hakkında bilgi

Namik Kemal Üniversitesi; 2006 yılında Tekirdag ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 18729 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.nku.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Namik Kemal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Namik Kemal Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Namik Kemal Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Namik Kemal Üniversitesi (nku) için de bu formul kullanılmıştır.

Namik Kemal Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Namik Kemal Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar