Mustafa Kemal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mku)

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Mustafa Kemal Üniversitesi

Mustafa Kemal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mku)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Mustafa Kemal Üniversitesi (mku)

Not ortalaması hesaplama

Mustafa Kemal Üniversitesi hakkında bilgi

Mustafa Kemal Üniversitesi; 1992 yılında Hatay ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 28324 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.mku.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Mustafa Kemal Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Mustafa Kemal Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Mustafa Kemal Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Mustafa Kemal Üniversitesi (mku) için de bu formul kullanılmıştır.

Mustafa Kemal Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Mustafa Kemal Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar