Mevlana Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mevlana)

MEVLANA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Mevlana Üniversitesi

Mevlana Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mevlana)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Mevlana Üniversitesi (mevlana)

Not ortalaması hesaplama

Mevlana Üniversitesi hakkında bilgi

Mevlana Üniversitesi; 2009 yılında Konya ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 886 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.mevlana.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Mevlana Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Mevlana Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Mevlana Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Mevlana Üniversitesi (mevlana) için de bu formul kullanılmıştır.

Mevlana Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Mevlana Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar