Meliksah Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (meliksah)

MELIKSAH ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Meliksah Üniversitesi

Meliksah Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (meliksah)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Meliksah Üniversitesi (meliksah)

Not ortalaması hesaplama

Meliksah Üniversitesi hakkında bilgi

Meliksah Üniversitesi; 2008 yılında Kayseri ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 3000 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.meliksah.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Meliksah Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Meliksah Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Meliksah Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Meliksah Üniversitesi (meliksah) için de bu formul kullanılmıştır.

Meliksah Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Meliksah Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar