Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mehmetakif)

MEHMET AKIF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mehmetakif)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (mehmetakif)

Not ortalaması hesaplama

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi hakkında bilgi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi; 2006 yılında Burdur ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 15985 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.mehmetakif.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (mehmetakif) için de bu formul kullanılmıştır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar