Mardin Artuklu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (artuklu)

MARDIN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Mardin Artuklu Üniversitesi

Mardin Artuklu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (artuklu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Mardin Artuklu Üniversitesi (artuklu)

Not ortalaması hesaplama

Mardin Artuklu Üniversitesi hakkında bilgi

Mardin Artuklu Üniversitesi; 2007 yılında Mardin ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 3031 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.artuklu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Mardin Artuklu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Mardin Artuklu Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Mardin Artuklu Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Mardin Artuklu Üniversitesi (artuklu) için de bu formul kullanılmıştır.

Mardin Artuklu Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Mardin Artuklu Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar