Maltepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (maltepe)

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Maltepe Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (maltepe)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Maltepe Üniversitesi (maltepe)

Not ortalaması hesaplama

Maltepe Üniversitesi hakkında bilgi

Maltepe Üniversitesi; 1997 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 5844 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.maltepe.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Maltepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Maltepe Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Maltepe Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Maltepe Üniversitesi (maltepe) için de bu formul kullanılmıştır.

Maltepe Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Maltepe Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar