Kocaeli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kou)

KOCAELI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Kocaeli Üniversitesi hakkında bilgi

Kocaeli Üniversitesi; 1992 yılında Kocaeli ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 58494 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.kocaeli.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Kocaeli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Kocaeli Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Kocaeli Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kocaeli Üniversitesi (kou) için de bu formul kullanılmıştır.

Kocaeli Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kocaeli Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar