Kirklareli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kirklareli)

KIRKLARELI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Kirklareli Üniversitesi

Kirklareli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kirklareli)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Kirklareli Üniversitesi (kirklareli)

Not ortalaması hesaplama

Kirklareli Üniversitesi hakkında bilgi

Kirklareli Üniversitesi; 2007 yılında Kirklareli ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 12694 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.kirklareli.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Kirklareli Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Kirklareli Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Kirklareli Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kirklareli Üniversitesi (kirklareli) için de bu formul kullanılmıştır.

Kirklareli Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kirklareli Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar