Kilis 7 Aralik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kilis)

KILIS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Kilis 7 Aralik Üniversitesi

Kilis 7 Aralik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kilis)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Kilis 7 Aralik Üniversitesi (kilis)

Not ortalaması hesaplama

Kilis 7 Aralik Üniversitesi hakkında bilgi

Kilis 7 Aralik Üniversitesi; 2007 yılında Kilis ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 5365 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.kilis.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Kilis 7 Aralik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Kilis 7 Aralik Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Kilis 7 Aralik Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kilis 7 Aralik Üniversitesi (kilis) için de bu formul kullanılmıştır.

Kilis 7 Aralik Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kilis 7 Aralik Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar