Kastamonu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kastamonu)

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Kastamonu Üniversitesi

Kastamonu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kastamonu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Kastamonu Üniversitesi (kastamonu)

Not ortalaması hesaplama

Kastamonu Üniversitesi hakkında bilgi

Kastamonu Üniversitesi; 2006 yılında Kastamonu ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 9563 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.kastamonu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Kastamonu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Kastamonu Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Kastamonu Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kastamonu Üniversitesi (kastamonu) için de bu formul kullanılmıştır.

Kastamonu Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kastamonu Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar