Karabük Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (karabuk)

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Karabük Üniversitesi

Karabük Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (karabuk)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Karabük Üniversitesi (karabuk)

Not ortalaması hesaplama

Karabük Üniversitesi hakkında bilgi

Karabük Üniversitesi; 2007 yılında Karabük ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 32000 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.karabuk.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Karabük Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Karabük Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Karabük Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Karabük Üniversitesi (karabuk) için de bu formul kullanılmıştır.

Karabük Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Karabük Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar