Kara Harp Okulu Not Hesaplama Sistemi (kho)

KARA HARP OKULU

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Kara Harp Okulu hakkında bilgi

Kara Harp Okulu; 1834 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 3051 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.kho.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Kara Harp Okulu Not Hesaplama Sistemi

Kara Harp Okulu not sistemi hakkında bilgi

Kara Harp Okulu için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kara Harp Okulu (kho) için de bu formul kullanılmıştır.

Kara Harp Okulu'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kara Harp Okulune özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar