Kanuni Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

KANUNI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Kanuni Üniversitesi

Kanuni Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Kanuni Üniversitesi

Not ortalaması hesaplama

Kanuni Üniversitesi hakkında bilgi

Kanuni Üniversitesi; 2013 yılında Adana ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.-

Not hesaplama sayfası : Kanuni Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Kanuni Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Kanuni Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kanuni Üniversitesi için de bu formul kullanılmıştır.

Kanuni Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kanuni Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar