Kadir Has Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (khas)

KADIR HAS ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Kadir Has Üniversitesi

Kadir Has Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (khas)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Kadir Has Üniversitesi (khas)

Not ortalaması hesaplama

Kadir Has Üniversitesi hakkında bilgi

Kadir Has Üniversitesi; 1997 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 4340 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.khas.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Kadir Has Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Kadir Has Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Kadir Has Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Kadir Has Üniversitesi (khas) için de bu formul kullanılmıştır.

Kadir Has Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Kadir Has Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar