Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Not Hesaplama Sistemi (iyte)

IZMIR YÜKSEK TEKNOLOJI ENSTITÜSÜ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Not Hesaplama Sistemi (iyte)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (iyte)

Not ortalaması hesaplama

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü hakkında bilgi

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü; 1992 yılında Izmir ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2248 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.iyte.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Not Hesaplama Sistemi

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü not sistemi hakkında bilgi

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (iyte) için de bu formul kullanılmıştır.

Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsüne özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar