Izmir Katip Çelebi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ikc)

IZMIR KÂTIP ÇELEBI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ikc)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Izmir Katip Çelebi Üniversitesi (ikc)

Not ortalaması hesaplama

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi hakkında bilgi

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi; 2010 yılında Izmir ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 210 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ikc.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Izmir Katip Çelebi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Izmir Katip Çelebi Üniversitesi (ikc) için de bu formul kullanılmıştır.

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Izmir Katip Çelebi Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar