Izmir Ekonomi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ieu)

IZMIR EKONOMI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Izmir Ekonomi Üniversitesi

Izmir Ekonomi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ieu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Izmir Ekonomi Üniversitesi (ieu)

Not ortalaması hesaplama

Izmir Ekonomi Üniversitesi hakkında bilgi

Izmir Ekonomi Üniversitesi; 2001 yılında Izmir ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 6215 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ieu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Izmir Ekonomi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Izmir Ekonomi Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Izmir Ekonomi Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Izmir Ekonomi Üniversitesi (ieu) için de bu formul kullanılmıştır.

Izmir Ekonomi Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Izmir Ekonomi Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar