Istanbul Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (istanbul)

ISTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Üniversitesi

Istanbul Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (istanbul)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Üniversitesi (istanbul)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Üniversitesi; 1453/1933 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 68668 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.istanbul.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Üniversitesi (istanbul) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar