Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (iszu)

ISTANBUL SABAHATTIN ZAIM ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (iszu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (iszu)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 209 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.iszu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (iszu) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar